İmes Bilgisayar Servisi Laptop Tablet Yazıcı Tamiri

Kategori: Hizmet Bölgeleri | 0

Firmamız Crc Bilişim on beş yılı aşkın süreden beri imes Bilgisayar Servisi olarak imes bölgesine Bilgisayar tamiri toner dolumu , laptop tamiri , tablet  tamiri , yazıcı tamiri , ağ modem kurulumu , veri data kurtarma , hizmeti veriyoruz.

İmes bilgisayar tamiri crc bilişim olarak imes bölgesindeki müşterilerimize yerinde bilgisayar tamir hizmeti  vermekteyiz yerinde yapılan işlemler bilgisayar formatı  , virüs temizleme , ram değişimi , power değişimi , harddisk değişimi , mail yedekleme geri  yükleme ,  driver sürücü kurlumu hizmetleri veriyoruz.

İmes laptop tamiri olarak marka bağımsız her türlü laptop tamiri yapıyoruz.

Yaptığımız arızlar yazılım ve donanım arızlarıdır.

Donanım arızaları genelde anakart tamiri, ram değişimi , Harddisk değişimi , ekran değişimi , kasa tamiri , menteşe değişimi , fan bakımı fan değişi klavye değişimi , şarj soketi adaptör tamiri , dvd rw değişimi.

İmes toner dolumu  Toner büyük ve küçük her türlü firmanız olmazsa olmaz malzemesidir firmamız muadil toner satışının yanında  bir çok marka  model toner dolumu yapmaktadır.

Muadil toner olarak elimizde samsung yazıcı toneri , hp yazıcı toneri , Xerox yazıcı toneri , canon yazıcı toneri  olmak üzere bir çok yazıcı toneri bulunaktadır.

İmes bilgisayar servisi

İmes bilgisayar tamiri

İmer laptop tablet tamiri

İmes muadil toner satışı

İmes toner dolumu